Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Onay Rıza Metni

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK ONAY RIZA METNİ

Şirketimiz Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık (“Erdem Taşkınsu” ve/veya “Şirket”), müşterilere ilişkin kişisel veriler bakımından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında “veri sorumlusu” sıfatına sahip olup işbu Rıza Metni ile söz konusu Kanun uyarınca site ziyaretçilerinin verecekleri onay ile ilgili, Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık  tarafından, e-posta adresinize  gönderilecek, e-bülten aboneliği ve kişisel veri işleme faaliyetine ilişkin açık rızaları ile ilgili verecekleri onay hakkında bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.

‘’Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık’’ olarak kişisel verilerinizin güvenliğine en üst düzeyde önem veriyoruz,  sizi etki alanımızda olan ve işin doğası gereği bizim de ziyaretçilerimize sunduğumuz hizmeti gerçekleştirebilmek için işbirliği yaptığımız hizmet aldığımız firmaların süreçleri hakkında bilinçlendirerek, sizlere sunduğumuz tüm ürün/hizmetlerimizde kişisel verilerinizin güvenliğinin ön planda olduğu bilinciyle faaliyetlerimize devam ettiğimizi belirtmek isteriz, 6698 sayılı Kanun kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına İlişkin daha fazla detayı aydınlatma metnimiz de  bulabilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği Nedir ?

E- Bülten aboneliği, e-posta yoluyla web sitesini ziyaretçilerini ve/veya Erdem Taşkınsu takipçilerini, kişisel gelişim ve ilişkiler ile ilgili bilgiler, gelişmeler ve yeniliklerden haberdar etmek içindir.


E-Bülten Aboneliğine onay verdiğinizde kişisel bilginizi ne için kullanırız ?


Mail bültenimize e-posta adresi ile abone olan kullanıcı ve müşterilerimize yönelik e-posta adreslerine, ilişki önerileri ve kişisel gelişim ile ilgili bilgi ve yeniliklerle ilgili E-Bülten göndermeyi hedefliyoruz.  “Erdem Taşkınsu” sunduğu bu hizmeti gerçekleştirebilmesi için, E-Bülten formuna abone olmak için girdiğiniz kişisel bilgilerinizi ( e-posta adresi vb), hizmet aldığı (mail gönderme firmaları, barındırma servisleri, vb.)  Aydınlatma Metni’nde belirtilen hizmet aldığı taraflarla mevzuata uygun şekilde ziyaretçi’nin vereceği onay doğrultusunda, size e-bülten gönderme işlemini profesyonel bir gerçekleştirebilmek için paylaşabilecektir.  Sitemizde bulunan web bilgi formları ile paylaştığınız mail adresinize e-bülten göndermek için INBOX şirketinden hizmet alıyoruz.

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz. Öncelikle izniniz olmadan (ziyaretçi, seminer yorumları vb) ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde kişisel bilgileri asla paylaşmadığımızdan emin olabilirsiniz. Web formları aracılığı ile onayınızla beyan ettiğiniz kişisel bilgilerinizi işin doğası gereği hizmet aldığımız iş birlikçi firmalar ile paylaşıyor olmamızın nedeni size sunduğumuz hizmeti gerçekleştirebilmek içindir.

Hizmet aldığımız firmalar ile ilgili detayları Aydınlatma Metni’nde bulabilirsiniz ve e-bülten için hizmet aldığımız firmanın gizlilik politikasını ise aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz :

https://useinbox.com/tr/gizlilik-politikasi/

E bülten kaydınız ile ilgili Erdem Taşkınsu’ya verdiğiniz onayı iptal etmek ya da kişisel verilerinizi sistemimizden çıkarmak istediğinizde mailinize gelen abonelikten çık sekmesini kullanabilirsiniz.

Ayrıca ;

+90 0530 575 62 34 numaralı WhatsApp hattına yazabilir veya bilgi@erdemtaskinsu.com  e-mail adresine e-posta gönderebilir veya  doğrudan aydınlatma metinimizde belirtilen adresimize talebinizi yazılı şekilde iletebilirsiniz.