EFT Nedir ? EFT Teknikleri

EFT Nedir ? EFT Teknikleri

Yaşadığınız tüm hastalıkların nedeni bedeninizde biriken negatif enerji tıkanıklarıdır. Son yıllarda sizinde çevrenizde belkide sorulan bir sorudur EFT nedir ? Bu makalemizde özetle temel kriterlerini ortaya koymaya çalışacağız. EFT, bireyin bedensel olarak tıkalı olan negatif enerjileri açılmasında kullanılan hızlı ve etkili bir yöntemdir. EFT tekniği geçmişinizde biriktirdiğiniz negatif duyguların birikiminden sizi özgürleştirerek, tıkalı olan negatif enerjileri açarak daha fazla biriktirmenizi önler.

Olumsuz duygular zamanla bedeninizdeki enerji sisteminin akışını bozar, bedeninizdeki enerji noktaları dokunuşlar ile dengelenerek duygusal yönden de sağaltım yaşarsınız. EFT ile bedeninizin enerjisini dengelerken, telkinler ile de duygularınızı ifade edersiniz. EFT’nin en önemli noktası sorunları yaratan duygulardan özgürleşmenizi sağlamasıdır.

EFT teknik ile yaşadığınız bir duygusal sorunu negatif enerjisini biriktirmeden hatta bedensel düzeyde size rahatsızlık vermeyecek hale gelmeden çok hızlı çözebilirsiniz. Bugün hastalıkların düşünsel etkileri incelendiğinde, söylemek istediklerinizi ifade edememeniz durumunda guatr gibi hastalıklara zemin hazırlamaktadır.

EFT basit ve hızlı bir yöntemdir. Çünkü EFT tekniğinde akupunktur noktaları kullanılır, çünkü bugün bilinmektedir ki akupunktur noktalarına hafif dokunuşlar ile enerji meridyenlerinizi dengeleyebilirsiniz. EFT tekniğinde duygusal olarak telkinler ile bu dokunuşları birleştirdiğinizde, enerjiniz optimum düzeyde dengelendiği gibi, geçmişin birikmiş duygusal sorunları da kısa sürede giderilebilmektedir.

EFT Tekniklerinin öğrencilerin yaşadıkları sınav stresi ve kaygılarının çözümünde sonuçları olumludur. Üstün yetenekli ve başarılı öğrenci eğitimimizde temel eft çalışmaları öğrencinin kendi kendine uygulayabileceği bir formatta öğretilir, öğrencilerimiz diğer tekniklerin yanında, sınav günü streslerini ve kaygılarını kontrol altına alabilmektedirler. Sınav dönemlerinde sınav stresi ve kaygı çalışmalarında, öğrenci koçluğu çalışmalarında kullandığımız tekniklerden biridir.

Birey görüşme deneyiminizi buraya yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.