ERDEM’E SOR: Sana Özel Stratejini Bul

KEŞKESİ EN AZ, ETKİ GÜCÜ EN FAZLA KARARLAR İÇİN AKILLI STRATEJİLER

| Nedir ?

Erdem’e sor-danış, adından anlaşıldığı gibi, bir konu hakkında ya da ilişkinizin süreci, durumu hakkında uzman objektif bilgi için danışmaktır. Bilgi ve öneriye ilave bir kaç adım sonrasındaki olasılıklar hakkında da nokta atışı bilgiler ve bu duruma yönelik etkili stratejiler alma sürecidir.

| Kimler İçindir ? Ne değildir ?

Danışmanlık da koçluk uygulamaları gibi, akıl ve ruh sağlığı yerinde olan bireyler içindir. Motivasyon, inanç ve performans ya da kaliteli bir ilişki için etkili strateji görüşmeleridir. Ruhsal bozukluklar ya da kişilik bozuklukları gibi şüpheleriniz, problemleriniz için bir psikiyatri hekimine başvurun. Bir tanı, teşhiş, terapi ya da bir bozukluk tedavi programı değildir. Halihazırda mevcut yetkinliklerinizi daha etkili kullanmanızı amaçlayan bir ilişki danışmanlığı, kişisel gelişim planıdır.

| Neden önemli ?

Bazen İçinde bulunduğumuz süreçte, muhatap kaldığımız davranışlara karşı nasıl davranmamız gerektiğini bilmek isteriz, tepkisel olduğumuzda haklıyken haksız oluruz, bize yapılan davranışların ne anlama geldiğini de bilmek isteriz, daha önemlisi ise bu gibi durumlara karşı etki gücü yüksek davranabilmektir. Erdem Taşkınsu’dan size özel etkili stratejiler alırsınız.

|Update Koçluk Sistemimizden Farkı ?

Danışmanlık ne yapılması gerektiğini bilmek ile ilgilidir. Bir yol tarifi gibidir, ne yapmalısınız, ne yapmamalısınız bunula ilgili nokta atışı ve stratejiler alırsınız.  Danışmanlık acil durumlarda fikir, öneri ve strateji alımıdır. Koçluk ise gelişim yolculuğudur.


Erdem ile danışmanlık doğru olanı bilmek, Kendini Güncellemek için Update koçluk ise doğru olanı yapabilmeye vesile olur.

|Başka Ne Faydası Olur ?

Kapılarını keşfetmek ve onları açmak  
ya da hangi kapı senin için daha hayırlıdır onu da fark etmen içindir..

Bazen yaşadığınız ilişkide önünüzü göremezsiniz, hayatındaki kişinin doğru insan olup olmadığı konusunda tereddütlerin olabilir, sana yaptıklarına ne anlam vereceğini bilemezsin ya da gerçekten seni sevip sevmediğini hissedemezsin.

Bazen de gerçekten bir ilişkin olup olmadığı konusunda şüpheye düştüğün zamanların olabilir, vardır ama enerji olarak yoktur, işte bu anlarda kendinin ve karşındaki kişinin yaptıklarını ve içinde bulunduğun süreci anlamak ve doğru strateji öğrenmek istersin.

Erdem Taşkınsu’nun sistemik döngüsel ilişki analizi ile size özgü doğru stratejiler ile daha dayanıklı olursun. Sistemik ilişki analizi ile bir ilişkinin 10 adım sonrasını keşfetmek kolaydır, bu haritaya göre doğru stratejiler size sistemik uzun süreli sonuçları getirecektir. Yaşadığın ilişkinin sistemik anlayış ile 10 adım sonrasında ne olacağını ve olmayacağını keşfedebilirsin. Doğru strateji ve sistemik uzun süreli çözümleri ele alan yaklaşımlar ile ilişkinde daha dayanıklı ve keşkesi en az kararları alabilirsin.

|YouTube Videolarından Farkı Nedir ?

Her insanın serüveni farklıdır dolayısıyla kişi değiştiğinde stratejilerde değişir. Bu yüzden YouTube videolarında bazılarının sonuç alması bazılarının istediği sonucu bulamaması normaldir.

Sizlere hazırladığım YouTube videoları genele yönelik farkındalığınızı açan videolardır, danışmanlık ya da update kendini güncelleme koçluğu ise kişiye özgüdür sadece seninle ilgilidir, güçlü ve akıllı sorular ile farkındalığınızı daha ileri bir seviye taşırken, sizin ilişki dinamiğinize özgü stratejiler ve teknikler ile tanışırsınız.