Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık Web Sitesi’nin (www.erdemtaskinsu.com) sahibi Erdem Taşkınsu’dur. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, Erdem Taşkınsu markası, tescilli diğer markalarımız, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık mülkiyetindedir.
Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık’tan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.
Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kaynak gösterilmiş olsa dahi, yayımlamak, izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek veya üçüncü şahıslara iletmek yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.