Bilgi : 0 530 575 62 34

Hizmet ve Kullanım Şartları

Site Hizmet ve Kullanım Koşulları

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık hizmetlerini kullanmaya başlamadan önce lütfen bu Kullanım Koşulları’nı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık hizmetlerini kullanarak veya e-bültenimize kayıt olarak ya da abonelik formlarımıza üye olup e-kitaplarımızı indirdiğiniz anda bu kullanım, gizlilik ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu sayfada yer alan bilgiler, hukuki bir anlaşma niteliğindedir. Öncelikle bu kullanım koşulları sözleşmesinde yer alan ifadeleri açıklayarak başlayacağız.

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık, kişisel gelişim, ilişki koçluğu, ilişki danışmanlığı, workshop, seminerler ve webiner (online web seminer) hizmeti veren bir kuruluştur. Hizmetin yararlanıcısı ya da yararlanıcı olan bir organizasyon veya kişinin temsilcisi olarak, siz bu anlaşmayı kabul etmiş olan ‘Müşteri’ olarak anılırsınız.

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık, www.erdemtaskinsu.com , www.kendiniguncelle.com “Kendini Güncelle” ve “Update Koçluk” marklarının sahibi ve işletmecisidir.

Genel Kurallar

1- Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık Web Sitesi’nin (www.erdemtaskinsu.com) sahibi Erdem Taşkınsu’dur.
 Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, e-bültende yer alan bilgiler, resimler, Erdem Taşkınsu markası, tescilli diğer markalarımız, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık mülkiyetindedir.

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık’tan önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kaynak gösterilmiş olsa dahi, yayımlamak, izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek veya üçüncü şahıslara iletmek yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

2- Bilgi toplama ve gizlilik:

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz. Öncelikle izniniz olmadan (hizmet yorumları gibi ) ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde kişisel bilgileri asla paylaşmadığımızdan emin olabilirsiniz.
Ancak toplanan bilgileri bu aydınlatma metninde açıklanan amaçlar doğrultusunda Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık şirketi, müşterilerimize hizmet vermek, sunabilmek, hizmeti daha iyileştirmek amacıyla, ödeme işlemcileri, barındırma hizmetleri, mail ve içerik dağıtım hizmetleri, makbuz için muhasebe birimimiz vb. bu aydınlatma metninde belirttiğimiz şekilde kanuna ve mevzuata uygun bir şekilde Gizlilik Politikası ile tutarlı bir şekilde hizmetin ifası için paylaşabiliriz.  Diğer bir istisna ise, mahkeme kararıyla veya yasaların gerektirmesi durumunda veya Hizmet Şartlarımızı ihlal etmeniz durumunda bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz. Bu şartlar dışında, Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile bilgilerinizi paylaşmaz.

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık toplanan kişisel bilgilerinizi detaylarını aydınlatma metnimizde okuyabileceğiniz aşağıdaki amaçlar için kullanır :

-E-bülten, e-kitap ve size dijital yayınlar göndermek

-Elektronik posta ile kişisel gelişim, ilişki bültenleri veya bildirimler göndermek

-Ürün ve hizmetlerimizi talep etmeniz durumunda Sms veya Whatsapp uygulaması üzerinden bildirimlerde bulunmak…

Müşterilerimiz ve web sitesi ziyaretçilerimiz herhangi bir zamanda bilgi@erdemtaskinsu.com adresine e-posta yoluyla, verilerinin silinmesini ve haberleşme listelerimizden çıkarılmayı talep edebilirler ya da aydınlatma metninde belirttiğimiz yollardan birini kullanabilirler.

3-E-Bülten Abonelik, Web Bilgi Formları :

Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık olarak tüm müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin gizliliğine en üst düzeyde önem veriyoruz.
Bu nedenle online gizlilik ve izinli e-posta gönderme konusunda en üst düzeyde standartları olan kurumları destekliyoruz. Ödeme işlemcileri konusunda en güvenilir üst düzey büyük firmaları seçiyoruz.

Öncelikli izniniz olmadan bilgilerinizi almadığımızdan emin olabilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz bu bilgileri izninizle sizinle temasa geçmek ya da istediğiniz doğrultusunda size e-mail göndermek amacıyla kullanırız.

Bilgilerinizin nasıl depolandığını, hangi amaçla, nasıl işlendiğini öğrenmek için aydınlatma metnimizi okuyabilirsiniz.  İstenmediği taktirde e-bülten kaydından abonelinizi aydınlatma metnin’de belirttiğimiz yollarla sistemimizden sildirebilirsiniz. Ayrıca e-bülten ya da bizden elektronik posta almak istemediğiniz anda mailinizden de hızlı bir şekilde abonelikten çık linki ile otomatik olarak çıkabilirsiniz.

4-Sorumluluğun Sınırlandırılması

Kanunlar ve ilgili düzenlemeler dahilinde, Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık hizmetlerinin ve web-sitesinin kullanımı sırasında sizden kaynaklanmış tüm kayıplar ve ihlaller nedeniyle tüm sorumluluğu kabul etmeniz gerekir. Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. yanlış kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
Erdem Taşkınsu Koçluk ve Danışmanlık , hiç bir dolaylı, cezai, özel veya kazai hasar nedeniyle, hiç bir koşul altında, ihmal veya hasar oluşma ihtimaline dair uyarılmış olunması halinde dahi, sorumlu tutulamaz.