Yasal Uyarı

Kişisel gelişim ve koçluk uygulamaları, akıl ve ruh sağlığı yerinde bireyler içindir. Bir bozukluğun tedavisi değildir, sağlıklı bireylerin ilişkileri, iş ve kariyerleri ve yaşamlarında etki gücünü arttırıcı motivasyon ve performans odaklı stratejilerden oluşur.
Erdem Taşkınsu koçluk ve danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık, koçluk hizmetleri, bir hastalık tanısı koyma, tedavi, psikoterapi programı değildir.
Erdem Taşkınsu kişisel gelişim koçluk ve danışmanlık programları bireylerin potansiyelini etkili kullanmayı amaçlar, kişilik ile ilgili bozukluklar ,ruhsal rahatsızlıklar, psikolojik hastalıklar gibi bedensel ya da ruhsal sağlığınız ile ilgili konular için lütfen klinik psikoloğa ve psikiyatri hekimine başvurun.

Kişisel gelişim koçluğu, danışmanlığı ya da mentörlük kimler içindir ?

Koçluk ve danışmanlık uygulamaları, başarı hedeflerinizin netleştirilmesi, değerler, eylem, sonuç alma sürecinde bireyin motivasyon ve inancını yükselterek verimliliği  hedefleyen, iletişim ve ilişki kalitenizi arttırıcı, mentörlük ve koçluk çalışmasıdır. Bir kişisel gelişim planı ve programıdır.